Hakkımızda

Hakkımızda

Gülyol Plastik olarak 1990 yılında PVC conta sektöründe faaliyet göstermek üzere, bize inanan, güvenen müşterilerimizle bu yolculuğa çıktık. Birlikte yol aldığımız müşterilerimizin hakları kadar, her türlü ihtiyaçlarının da farkında olup karşılıklı saygı ve güvenin korunmasında özveri ile çalıştık. Yaptığımız işin yapı sektöründe önemli bir yere sahip olduğuna inanıyoruz. Yapıları oluşturmak için detaylarda doğru seçimler yapmak gerekir ve doğru seçimler başarılı işlerin önkoşuludur. Bugün PVC conta üretiminde, yolculuğumuza ilk adımı attığımız an ki heyecan ve azmimizle devam ediyoruz. Bu yolda bizelere destek veren müşterilerimize gülümseyen yüzler diliyoruz.
Saygılarımızla,

Faaliyet Alanları

1990 yılından itibaren faaliyette olan GÜLYOL PLASTİK; pvc conta sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olup faaliyet alanlarımız;
Ahşap Kapı Contaları,
Alüminyum Profil Contaları,
Cam Contaları,
Çelik Kapı Contaları,
Doğalgaz Kelepçe Contaları,
Duşakabin Contaları,
Sac Kasa Contaları,
Sineklik Contaları,
Ray Kapak Contaları gibi contalardır.
Yangın koruma ürünleri,
Otomatik Kapı Altı Giyotinleri,
Yangın Duman Contaları...

Çevre Poltikamız

GÜLYOL ailesi olarak; Dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti için yüksek kalite ve standartlarda kapı, pencere ve diğer pvc conta ürünleri üreteceğiz. Ulusal/Uluslar arası yasal düzenlemelere eksiksiz uyacağız. Tüm faaliyetlerimizi insan ve çevre odaklı sürekli gözden geçireceğiz. Faaliyetlerimizden kaynaklanan olumsuz çevre etkilerini en aza indirmek, iş kazaları ve meslek hastalıklarını önlemek için gerekli tedbirleri alıp iyileştirme çalışmalarını yapacağız. Entegre Yönetim Sistemimizi daha verimli ve etkin kılmak için çalışanlarımızın bilinç ve sorumluluğunu geliştirip yaygınlaştıracağız. Kısıtlı doğal kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanacağız. Atıkların azaltılmasını, ayrıştırılarak yeniden kullanımını, geri dönüşümünü ve gerekli olanların yasal bertarafını sağlayacağız. Söz veriyoruz.